Przestańcie chrapać.
Poprawcie sobie jakość waszego życia ...
Wypowiedzie nabywców:
Asonor pomógł mi, rano nie budzę się już z bólami głowy, które podczas dnia powiększyły się aż do migreny, a w nocy śpię spokojnie.
subscribe

Chrapać podczas snu - jak pozbyć się problemów z chrapaniem?  | Nowości


Wspacie lekarskie

03. lutego 2009

Doc. MUDr. Pavel Doležal, CSc., prof. nadzwycz.

 

Urodził się w Bratysławie 04.06.1959 r. W 1984 roku ukończył studia medyczne na Uniwersytecie im. J. Komeńskiego w Bratysławie (LFUK). Pracę rozpoczął w II Klinice Otorylaryngologicznej, od 1988 roku pracował jako asystent na Słowackim Uniwersytecie Medycznym. Tytuł candidatus scientarium - kandydat nauk otrzymał w 1995 roku za obronę pracy „Wykorzystanie lasera CO2 podczas leczenia stenoz krtani". Od 1996 roku jest szefem Katedry Otorylaryngologicznej na Słowackim Uniwersytecie Medycznym. Pracę habilitacyjną o nazwie "Septorynoplastyka korekcyjna" obronił w 2005 roku na LFUK (wydział medycyny na Uniwersytecie im. J. Komeńskiego). W 2006 roku był rektorem Słowackiego Uniwersytetu Medycznego mianowanym na profesora nadzwyczajnego w dziedzinie otorynolaryngologia i chirurgia głowy i szyi. Pobyty studyjne: Moskwa, Odessa, Erewań - 1988, San Francisco - 1992, Utrecht - 1995, Linz - 1997, Mayo Clinic - Rochester - 2000. Jest autorem jednej monografii, współautorem kolejnych dwóch, opublikował 42 artykuły w fachowych czasopismach słowackich i zagranicznych, prowadził ponad 100 wykładów w kraju i za granicą. Od 1999 roku jest sekretarzem Słowackiego Towarzystwa Otorynolaryngologicznego i Chirurgii Głowy i Szyi. Od 1996 roku jest przewodniczącym atestacyjnej komisji w dziedzinie otorynolaryngologii, specjalizacja: foniatria, komisji egzaminacyjnej personelu medycznego w dziedzinie audiometrii i członkiem komisji atestacyjnej w dziedzinie logopedii klinicznej. Pracuje w Klinice Otorynolaryngologicznej Uniwersytetu im. J. Komeńskiego, w Szpitalu Klinicznym oraz na Słowackim Uniwersytecie Medycznym w Bratysławie przy ulicy Antolskiej 11. Zajmuje się głównie chirurgią w zakresie jego specjalizacji.

Pytania prosimy przesyłać za pośrednictwem adresu e-mail: asonor.service@gmail.com

Wyobrazić cały artykuł

Opakowanie Asonor bezpłatnie

16. września 2008
Drodzy klienci,w przypadku przesłania do nas zdjęcia wraz z  opinią, w jaki sposób pomógł Wam produkt Asonor,otrzymacie od nas jedno opakowanie darmowo.
Wyobrazić cały artykuł

Nowa strona internetowa produktu Asonor

25. lutego 2008

Zamieściliśmy nową stronę internetową produktu ASONOR,który pomoże wielu ludziom uporać się z takim problemem jak: CHRAPANIE.Wierzymy, że znajdziecie tu wszystkie potrzebne informacje na temat tego produktu.W przypadku jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z nami.Życzymy przyjemnego pobytu na chrapać.pl

Wyobrazić cały artykuł

Przydatne porady

25. lutego 2008
Na stronie internetowej  zamieściliśmy listę przyczyn, powodujących chrapanie i sposób, w jaki można je usunąć. Znajdziecie tu skuteczny i cenowo dostępny środek przeciw tym dolegliwościom dla osób, którym nocny sen przerywa okropne chrapanie. Preparat ten pomoże pozbyć się tych nieprzyjemności.

Listę wszystkich przyczyn znajdziecie klikając tutaj.
Wyobrazić cały artykuł