Przestańcie chrapać.
Poprawcie sobie jakość waszego życia ...
Wypowiedzie nabywców:
Asonor pomógł mi, rano nie budzę się już z bólami głowy, które podczas dnia powiększyły się aż do migreny, a w nocy śpię spokojnie.
subscribe

INFORMACJA O PRODUKCIE

 

Krople nosowe Asonor skutecznie usuwają przyczynę chrapania. Jest to produkt, który pomoże Państwu pozbyć się wszystkich nieprzyjemności związanych z chrapaniem.

 

Asonor 30ml buteleczka:
ASONOR ZAWIERA:
chlorid potasu, glycerol, polysorbat 80, pottasium (potasowy) sorbat
SPOSÓB UŻYCIA: aplikacja nosowa.
DAWKOWANIE: 3-4 wstrzyknięcia do każdej dziurki nosowej przed snem. Roztwór powinien być wyczuwany w gardle. Dalszych informacje możecie zasiegnąć tutaj ...

SKUTKI NIEPORZĄDANE: Przy użyciu preparatu nie występują żadne skutki nieporządane.

ZAWARTOŚĆ: Krople nosowe 30 ml. Ilość dostateczna w przybliżeniu dla 25 użyć.
CE: Certyfikat zgodności o produkcie EEC Directive 93/94/EEC
US FDA CDER LISTING: kod 024804

 

Jak używać Asonor®?

 

Asonor należy używać wieczorem, przed snem. Po jego użyciu nie jest wskazane jedzenie, picie oraz czyszczenie zębów, ponieważ może to obniżyć skutek działania produktu. Nachylając głowę do tyłu, wstrzykujemy dawkę do każdej dziurki nosowej tak abyśmy jego roztwór poczuli w gardle, w ten sposób osiągalny jest najlepszy efekt. Zazwyczaj starczą 3-4 wstrzyki do każdej dziurki.
Pompka jest tak zaprojektowana aby roztwór, wstrzykując go, w różnicy od innych kropli i rozpryskiwaczy, nie pozostawał  w nosie.
Asonor skuteczny jest już w pierwszą noc, lecz w nielicznych przypadkach skutek może pojawić się dopiero po 14 dniach używania preparatu.

 

Jak długo skuteczny jest Asonor?

 

Asonor skuteczny jest 7-8 godzin od chwili wstrzyknięcia go do otworów nosowych. Jeżeli jego działanie jest krótsze i chcielibyście przedłużyć jego skuteczność, to należy powiększyć dawkę do 4-5 wstrzyknięć w każdą dziurkę nosową.

 

Jakie skutki uboczne występują przy stosowaniu Asonoru?


Przy stosowaniu preparatu Asonor nie zarejestrowano żadnych skutków ubocznych.

 

Jestem w ciąży, mogę używać Asonor w okresie ciąży i karmienia piersią?


Tak, każdy może używać ten produkt.

Badania udowadniają, że w przybliżeniu 42% populacji chrapie, z tego 60% mężczyzn i 40% kobiet. Chrapanie często opisuje się jak „Chrapanie cywilizacyjne". Poważniejsza diagnoza chrapania jest nazywana jako ”Obstrukcyjny Bezdech Podczas Spania”, czyli syndrom OBPS , który nawiedza 2% populacji.

Chrapanie może obniżyć jakość życia formą kardiowaskularnych schorzeń, wysokiego ciśnienia krwi, stresu, bólu głowy, OSA, obniżoną funkcją seksualną i przedwczesną śmiercią. Więcej doczytacie się ...

 

Dlaczego należy zlikwidować powody chrapania?

 

Istnieją liczne powody, dla których powinniśmy zlikwidować ten problem. Pierwszym takim powodem jest to, że chrapanie przeszkadza naszym partnerom, którzy w nocy zmuszeni są tego słuchać. Poza tym chrapanie bardzo źle wpływa na nasze zdrowie. Badania naukowe wykazały, że u ludzi którzy chrapią zanotowano niższą jakość życia, często występują u nich migreny, schorzenia kardiowaskularne, wysokie ciśnienie, przedwczesna śmierć oraz wiele innych.

 

Na jakiej zasadzie działa Asonor?

 

Asonor skutecznie usuwa przyczynę chrapania. Leczenie jest proste i pozbawi Państwa wielu nieprzyjemności, które powodowane są chrapaniem. Asonor zwilża i rozluźnia śluzówkę w gardle oraz jego mięśnie, ułatwia to oddychanie bez żadnych przeszkód. Zapobiega  również wysuszaniu jamy ustnej, co u wielu osób sprawia wielki kłopot po przebudzeniu się.

 

Jeśli przestanę używać Asonor,może wrócić chrapanie?

 

Jest to całkiem prawdopodobne.

 

Dlaczego Asonor na mnie nie działa?

 

Asonor z liczby 4 osób na 3 skutkuje.
Niepoprawne używanie produktu może być przyczyną braku jego działania. Upewniając się,że we właściwy sposób używamy preparat należy kliknąć na „często zadawane pytania” i tam dowiecie się jak używać Asonor.

Jeżli w dalszym ciągu Asonor na Was nie działa,to polecamy zwrócić się o pomoc do lekarza, ponieważ może być to spowodowane nie chrapaniem zwykłym, lecz innym znanym jako „chrapanie cywilizacyjne”.

Jeżeli chrapanie spowodowane jest katarem, anomalią anatomiczną w gardle lub nosie, albo syndromem OBPS (OSA), to w takim przypadku nie zalecamy stosować preparatu Asonor.

 

Gdzie produkowany jest Asonor?

 

Asonor produkowany jest w Danii, w sprawdzonej firmie GMP.

 

Czy potrzebna jest recepta lekarska,aby zakupić produkt Asonor?

 

Nie,preparat Asonor można zakupic bez recepty lekarskiej.

 

Nie mogę znaleźć odpowiedzi na moję pytania,co mam zrobić?

 

Jeżeli nie możecie Państwo znaleźć odpowiedzi na Wasze pytania, to proszę skontaktować się z nami pisząc do nas e-maila.

Chcąc wysłać e-maila kliknij tutaj.